Vand Golf2 1.8 GT [Full]

Prezinta-ti Golful

Moderator: Fr33_mk2

Vand Golf2 1.8 GT [Full]

Postby iLovee » 02 Apr 2012 13:05

e Vinde Golf2 Din 90 Motor: 1.8 GT

-Cutie GTI
-Interior Piele
-Oglinzi Electrice
-Geamuri Electrice
-ABS
-SERVO
-AC
+ Faruri Clare
Stopuri Clare
Pleoapa Faruri (Bad Boy)

Nou Pe Ea:

Ambreaj
Bujii
Distributie
+ Consumabile

Poze Doar Cu Exterioru Doc / http://www.99poze.ro/Golf_GT/ Tot Ce Nu E Pus Pe Ea Din Lista De Mai Sus Le Am Acasa ! Daca Este Nevoie Le Montez La Cerere Acest Golf Trebuie Readus La Viata !

Accept Variante Cu Auto Avariate ! :arrow: Sau Schimb Pe Schimb! Nu Dau Diferenta !

Ce Se Vede Pe Ea Pe Capota Nu E Rugina E Murdara Deoarece E Parca Deasupra Unor Copacii !
Revin Cu Poze Detaliate Diseara ! Detalii Mai Multe La : 0766496618 Pret : 1500e Negociabil
iLovee
Membru Incepator

Re: Vand Golf2 1.8 GT [Full]

Postby Konstantinov » 17 Jun 2012 11:12

ar fi pacat sa fie pierdut asa un golfulet.
WOB Jetta MK2 Coupe ... Das Auto
It's time to think about Volkswagen again.
Some things are best left alone.
Konstantinov
Membru nivel 3

Postby Konstantinov » 02 Jul 2012 21:43

totusi ce bani ai vrea pe don'soara ?
sincer sa fiu m-ar interesa piese dupa ea... nu spun ca nu mi-ar parea bine sa nu fie readus la viata insa eu caut de mult chedere de coupe si nu am gasit si incerc sa fac un compromis sa achizitionez un golf 2/jetta2 coupe sa iau de pe ea ce am nevoie...
dak ma poti ajuta cu un loc unde as putea gasi (adica sa merg la sigur) piese de VAG ti-ar ramane recunoscator.
multumesc anticipat, colegu si sper sa reusesti sa gasesti pt ea un proprietar inimos. :)
multa sanatate.
Konstantinov
Membru nivel 3

Postby Patthy VIP » 02 Jul 2012 22:34

Konstantinov wrote:totusi ce bani ai vrea pe don'soara ?
sincer sa fiu m-ar interesa piese dupa ea... nu spun ca nu mi-ar parea bine sa nu fie readus la viata insa eu caut de mult chedere de coupe si nu am gasit si incerc sa fac un compromis sa achizitionez un golf 2/jetta2 coupe sa iau de pe ea ce am nevoie...
dak ma poti ajuta cu un loc unde as putea gasi (adica sa merg la sigur) piese de VAG ti-ar ramane recunoscator.
multumesc anticipat, colegu si sper sa reusesti sa gasesti pt ea un proprietar inimos. :)
multa sanatate.

greu tare de gasit chedere in stare buna...mai ales de coupe :( si eu trebuie sa le schimb ca sunt coapte si s-au rupt :cry:
A girl who ain't afraid to get a little engine grease under her fingernails.

Image

clean mk3 under construction
mk2 old school project
VIP Customs - modificari si reparatii din fibra de sticla & polish jante

id mess: patthy71
Patthy VIP
Moderator

Postby Konstantinov » 02 Jul 2012 22:41

Patthy VIP wrote:
Konstantinov wrote:totusi ce bani ai vrea pe don'soara ?
multa sanatate.

greu tare de gasit chedere in stare buna...mai ales de coupe :( si eu trebuie sa le schimb ca sunt coapte si s-au rupt :cry:

da Patthy stiu..si ma chinui de mult sa gasesc si nmk.la o adica nu ar fi nevoie de ambele ci mai mult cel de pe stanga fiindca celalalt e chiar bun insa cel de la sofer este pe alocuri rupt ( prob la mine sunt chederele de la exterior nu cel de pe interior si am incercat sa vad dak pot face o ajustare de la una in 5 usi insa nu pot fiindca are o muchie care la 3 usi este la o anumita distanta, iar la 5 este la o alta avand in vedere diferenta de lungime a portierei). :(
dak reusesti sa gasesti te rog mult sa imi spui.
multumesc si spune-mi te rog cand rezolvi cu acel manual de Golf 2 :)
o saptamana cat mai buna si spor la proiecte.
Konstantinov
Membru nivel 3

Return to Golful Meu