BONJOVI :D golful meu

Prezinta-ti masina

Moderator: Patthy VIP

Re: BONJOVI :D golful meu

Postby gekvr6 » 24 Feb 2012 12:27

lupalb wrote:http://www.streetbeatcustoms.com/1996/VW/Golf/Suspension/Air-Suspension-Kits/

Cu tot cu transport te duce la 1300 (maxim) care inseamna cam 1000 de EUR.
Partea cu montatul, e relativ simpla... si ti-o poate face cam orice tinichigiu care se pricepe.
si asta la o prima cautare...
A, si vezi ca au si filmari cu ele montate... asta ca sa nu vorbim "de pe net".
Nu am zis ca e si cel mai bun sistem, sau ca merge pe fiecare roata indivitual, mergand pe front to back and side to side , adica se lasa numai fata, se lasa numai spatele, sau se lasa pe o laterala sau alta. Nu pe fiecare roata in parte.
Daaaaaaaaaaar pretul este ok... si cred ca si calitatea este ok pentru pretul asta.
:ugeek:

Daca tu ai curaj sa dai banii aia pe sistemu ala si mai ales sa ti-l montezi in spatele blocului .... D-zeu cu mila ce o iesi
Si la fel cum a zis si mihai gehtto daca era asa de usor de pus si de cumparat aveau multi 1000 de euro nu e o suma asa mare ca sa te dai in "spectacol" cu masina !
Si vezi ca kit-ul respectiv e fara amortizoare si iti trebuiesc unele speciale nu poti sa pui pe alea stock ca in prima curba te dai cu rotile in sus !
Eu zic ca nu are rost sa mai poluam topicul pe tema air ride la 1000 de euro montat in spatele blocului !
ROLLHARD.net
All We Know Is ... He's Called The STIG ! ! !
gekvr6
Membru nivel 4

Postby aditzu » 24 Feb 2012 13:15

gekvr6 wrote:
este :D am gasit si eu pe net mai demult la 900 euro cea mai ieftina...si mai simpla. nu mai stiu pe ce site era...[/quote]

Nu prea e asa cum zici tu de la a vedea pe net pana a fii functional pe masina e mult !
Cel mai ieftin sistem de air ride se invarte in jurul sumei de 3000 de euro ( vezi baietii de la ghetto tuning bogdan mihai etc astia care mai au )
Tocmai de acea sunt foarte putini in romania cu un asemenea sistem ![/quote][/quote]

gek 3000 a fost cand si-a pus mihai...vezi ca acum e 1700...atat a dat kys pe a lui...
gata cu offtopic.....
Image

ID:adryan0.aditzu

0767.47.44.21
aditzu
Moderator General

Postby Mischi » 24 Feb 2012 14:23

Da eleron :P si am alte jenti astea le folosesc doar iarna :D si xenoane am avut si in cele vechi si le am si in acestea :D si suspensi sport la vara :D ma gandem la un bad boi dar facut fain nu prelugire dinaia arata naspa daca nu o finisezi sa nu se vada imbinarea asta vad eu mai incolo :D
Mischi
Membru nivel 2

Previous

Return to Golful Meu