sb.o4.bas pana acum..mai am mult

Prezinta-ti masina

Moderator: Patthy VIP

Re: sb.o4.bas pana acum..mai am mult

Postby 92_PJJ » 02 Oct 2012 21:33

mwhahaaa lam vazt live:P:))=)))
Golf 3 fantoma:))))
id:bl4ckwolf666
nr tel:0743466637
92_PJJ
Membru nivel 4

Postby andreutzzz » 04 Oct 2012 21:24

imi place ca nu stai deloc, oricum finalul o sa fie ceva :o :shock: Bafta!
andreutzzz
Membru nivel 5

Postby sb.04.bas » 05 Oct 2012 05:05

andreutzzz wrote:imi place ca nu stai deloc, oricum finalul o sa fie ceva :o :shock: Bafta!

poi nu stau..deoacere caut si cumpar piese intruna :roll: acuma vreau sa strang bani pentru o masina de naveta deoarece cat am zis ca bas-ul va fi de toate zilele .cred ca atunci cand va fi gata va fi doar de duminica si de show deoarece as inebunni sa mio zgarie unu sau sa mio loveasca..
"..frate, dau pe spate mai repede cand vad un golf 3 carosat, umflat ,fibrand.."

id: b_antonyo4
tel: 0741.46.36.69
sb.04.bas
Membru nivel 5

Postby Patthy VIP » 05 Oct 2012 06:43

stai linistit ca si la show-uri te mai alegi cu zgarieturi :(
A girl who ain't afraid to get a little engine grease under her fingernails.

Image

clean mk3 under construction
mk2 old school project
VIP Customs - modificari si reparatii din fibra de sticla & polish jante

id mess: patthy71
Patthy VIP
Moderator

Postby andreutzzz » 05 Oct 2012 08:14

din pacate traim in Romania, im momentul in care ajung la spalatorie incerc sa nu ma mai sperie zgarieturile noi :lol:
andreutzzz
Membru nivel 5

Postby sb.04.bas » 05 Oct 2012 12:20

de spalat mio spal singur..si daca e asa a doua oare pun gardulet :lol: :lol: oricum primul show va fi in austria cred,dar nu la poate am sa rezolv sa intru inauntru pe langa toate gti-urile asa le spun austrieci celor de la wortherseetour .."nebuni cu gti-urile"

na si am mai cumparat ceva..maneta de frana de mana cu buton crom originala de golf 4 cabrio :D
Attachments
zbxfc.png
"..frate, dau pe spate mai repede cand vad un golf 3 carosat, umflat ,fibrand.."

sb.04.bas
Membru nivel 5

Postby Patthy VIP » 05 Oct 2012 13:07

degeaba pui gardulet... oamenii sunt nesimtiti si trec peste iar cand le atragi atentia tot ei sar cu gura :| eventual pui gard electric sau un pitbull langa masina...problem solved :lol:
daca ei nu stiu ce inseamna sa muncesti la o masina si sa investesti in ea nu le pasa... oricat loc ar fi trec fix pe langa masina de se freaca cu hainele uneori...sau pun mana pe buzele jantelor,pe geamuri sa se uite daca ai si la interior ceva (daca ar fi interiorul modificat ar fi geamurile sau portierele deschise si nu ar mai fi folie pe geamuri,doooh! :roll: dar ei nu gandesc), zgarie cu unghia sa vada daca e vopsea sau folie, indeasa piciorul sub prag sau bara sa arate la alt taran cat e de joasa, etc...exemplele pot continua. si uite asa te trezesti cu zgarieturi noi... traim in romania si asta ne ocupa tot timpul. nici in 200 ani nu cred ca o sa ajunga romanii la mentalitatea celor din afara...ca sa nu mai zic de alte lucruri...

si noi vrem sa mergem la worthersee...la anu sau cand o fi, deja nu ne mai facem planuri ca si anul asta vroiam sa mergem si n-am mai reusit :cry: ne imbolnavim tot mai tare de fiecare data cand vedem filmuletele de la eveniment, trebuie neaparat sa si ajungem acolo. ar fi frumos sa mergem mai multi din tara :)
A girl who ain't afraid to get a little engine grease under her fingernails.

Image

clean mk3 under construction
mk2 old school project
VIP Customs - modificari si reparatii din fibra de sticla & polish jante

id mess: patthy71
Patthy VIP
Moderator

Postby sb.04.bas » 05 Oct 2012 17:09

eu am un unchi austriac..si el mia zis ca acolo e zona turistica de munte si ca merge cu bicicleta bla bla..ne interesant pentru mine..si iam zis ca eu vreau sa merg dar nu sa tin masina la poarta..sa o expun si mia zis ca o sa vada si sa vorbeaasca si daca e platesc numa sa fie expusa..pana atunci o sai fac si scaunele in piele miam ales modelul trebuie doar sa gasesc croitorul..si mam hotarat o sai pun direct de cand e gata suspensie sport dar fixa..datorita dumului din jurul casei pana o sa am bani de cea pe aer..

sb.04.bas
Membru nivel 5

Postby sb.04.bas » 14 Oct 2012 11:07

azi am mai cumparat ceva pentru masina..scuzati claritatea pozei..dar masina va mai hiberna..deoarece o perioada eu numai pot lucra la ea si nici conduce..o problema de sanatate..dar in perioada asta o sa mai cumpar niste piese.. vreau sa ii mai cumpar un set de faruri si unu de stopuri..farurile o sa fie after marke si stopurile o sa fie hella color magik blue o sa aibe un set faruri plus stopuri originale si unu after..dar stopurile o sa fie doar afara originale :twisted: o sa urmeze curand o alta bara spate si poate cateva lucruri prin interior..
Attachments
IMG_2825.JPG

sb.04.bas
Membru nivel 5

Postby Adryanno » 14 Oct 2012 13:02

Ai luat si mufa la el ? :P Sa imi spui si mie cum l-ai legat.. :lol:
Adryanno
Membru nivel 2

Postby sb.04.bas » 15 Oct 2012 14:10

Adryanno wrote:Ai luat si mufa la el ? :P Sa imi spui si mie cum l-ai legat.. :lol:

il leg eu cumva nush daca are mufa doar cand ajunge butonul tau o sami ajunga si mie..

sb.04.bas
Membru nivel 5

Postby Adryanno » 19 Oct 2012 05:17

sb.04.bas wrote:
Adryanno wrote:Ai luat si mufa la el ? :P Sa imi spui si mie cum l-ai legat.. :lol:

il leg eu cumva nush daca are mufa doar cand ajunge butonul tau o sami ajunga si mie..

Cand ajunge ? :)
Adryanno
Membru nivel 2

Postby sb.04.bas » 19 Oct 2012 07:26

Adryanno wrote:
sb.04.bas wrote:

Cand ajunge ? :)

Si eu le astept trebuie sami găsesc o mașina si apoi sa plece cineva după ea..puteam pleca de mult dar u momentan nu mai pot conduce..

sb.04.bas
Membru nivel 5

Postby Adryanno » 26 Oct 2012 09:21

Poti sa bagi butonul la vanzare . Renunt la proiect .. Bafta !
Adryanno
Membru nivel 2

Postby sb.04.bas » 26 Nov 2012 16:36

dupa o lunga perioada de pauza am inceput incetu cu incetu sa ma apuc de bas..
-haionul a intrat la modificat
-sa renuntat la vechea bara de spate si a primit una de golf 4 cabrio de care mam apucat sa anulez bandourile momentan si sa ma gandesc cum voi face voi taia din partea de sus a bari sau din partile de sub stopuri sa fac ca al polo 6n2..mai e pana acolo
-am mai cumparat un egalizator nokia original(am doua) si un subwofer plus statie originala nokia ca sa am un sistem complet (inca nu stiu pe care masina il instalez)
Ca planuri vreau
-sa achizitionez un set de oglinzi de golf 5 cu semnalizare in ele pentru a le adapta la golf 3...(daca stiti pe cineva care vinde la un pret bun lasatimi scris)
-stopuri hella color blue ca si al doilea set pentru bas care vor fi modificate de mka :D:D
-pedale sport de golf 4 si cea de odihna ,renunt la cele care erau pe masina vreau sa le am noi nu din alta cauza=))
si mai am nevoie de tempomat pentru a fi full option masina in rest am cam tot chiar si in plus=))

nu prea am cu ce sa va uimesc anul acesta decat cu piese cumparate :( am intrat in boala de a cumpara piese pentru masina in continu..chiar si daca nu imi trebuie :))

SI AS AVEA O INTREBARE CELOR CARE AU PUS STIKERE ..VREAU SA PUN PE JANTELE DIN POZA 3 STIKERE DAR CE TREBUIE SA DAU PESTE CA SA REZISTE NU AM MAI PUS NICIODATA DAR AM UNA ZGARIATA SI NU VREAU SA PUN KIT IN EA..SI ORICUM VREAU CEVA CE NU AU TOTI..JNATELE SUNT PE 18" MULTUMESSC DACA IMI POATE LASA CINEVA UN VT CA IDEEA CE LEAS PUTEA FACE..MA GANDEAM SA FAC PE CATEVA SPITE SAU CEVA DE GENU SAU UNA DA UNA NU NU STIU INCA..
Attachments
IMG_3022.JPG
IMG_3023.JPG
IMG_2888.JPG

sb.04.bas
Membru nivel 5

Previous

Return to Golful Meu