De ce o cotizatie ?

Se pot dona 3, 5, 10 lei ... cat vrea fiecare. Pentru ce sunt banii ? Click

Re: De ce o cotizatie ?

Postby mentalleyes » 20 Nov 2011 14:44

cotto wrote:Care dintre voi stie formalitatile de legalizare club sau legalizare ong ? Puneti aici link-uri ceva, sunt curios. Multumesc

cauta cateva pagini mai in urma a postat alin acolo ;)

edit: se pare ca este hotarat NU SE INFIINTEAZA CLUBUL,acum hai sa stam linistiti sa nu mai poluam forumul cu certuri sa aducem beneficii aici,o sa vedem cum imbunatateste pici lucrurile aici,sa mai si evoluam nu....
old vw's dont leak oil! they just mark their spot!
0766949941
Y.M:mentalleyes
viewtopic.php?f=57&t=152
mentalleyes
Membru nivel 5

Postby cotto » 20 Nov 2011 15:29

Tu cu marius si paizisc formati un trio excelent! Foloseste functia edit!
Citeste -> REGULAMENT GOLF CLUB FORUM! <- Citeste
cotto
Moderator

Postby paizisc » 20 Nov 2011 15:46

mentalleyes wrote:a mai zis pici si acum 2 saptamani ca face si drege si a facut.... :lol:,apoi cristi eu zic ca intai sa facem clubul si apoi sa vorbim de beneficii,vrei sa intri in asta bine,nu,te rog nu iti mai raci gura degeaba sa cauti nod in papura nu te roaga nimeni pe tine expres sa intri in asta,nu vrei stai deoparte frate,multi dintre noi vrem sa vedem si ceva legal,lasa-ne pe noi sa ne batem capul cu asta te rog,ori vii cu sustinere pentru asta ori te rog lasa intrigile
plus a eu zic sa lasi propunerile tu,sa se dea ce se da pe buna dreptate,nu cum s-a dat la inceputul forumului(aici nu am nimic cu vali,cei din bucuresti stiu la cine ma refer),inca odata,asteptam sa vedem ce face pici saptamana asta ca de mult timp doar vorbeste dar realitatea il contrazice,tu daca vrei sa mananci seminte si sa bei cola la intalnire cum facem de 3 ani atunci fa asta si fara sa comentezi de ceva ce vad ca nu vrei sa ai de-a face

p.s:fara astia cu gura mare pe aici forumul este mai mult decat mort si astia cu gura mare vor binele forumului,dar se [pare ca te simti lezat de asta,ai postat fara macar sa citesti ca pentru ce ai infaptuit tu ne zbatem..... :lol: :? :|

pai zi bre pe ce dau banii, pe ce se cer, ca asa din gura pot sa va cer si eu cate 100 de euro la fiecare asa ca sunt baiat bun si nu beau mult :)
paizisc
Moderator General

Postby mentalleyes » 20 Nov 2011 15:55

eu nu ma mai agit cristi,am inteles de la pici ca nu vrea,dar putea sa zica asta de la inceput nu sa ne agitam ca sucu` la plic,alin vad ca o da cotita acum ca ii sare lumea in cap,am incredere ca pici o sa faca ceva sa optimizeze forumul sa ii dea un suflu nou :)

cotto:nu eram atent aveam mai multe de facut cand am postat nu am dat atentie la detalii,merci de corectare :D
0766949941
viewtopic.php?f=57&t=152
mentalleyes
Membru nivel 5

Postby paizisc » 20 Nov 2011 16:11

mentalleyes wrote:eu nu ma mai agit cristi,am inteles de la pici ca nu vrea,dar putea sa zica asta de la inceput nu sa ne agitam ca sucu` la plic,alin vad ca o da cotita acum ca ii sare lumea in cap,am incredere ca pici o sa faca ceva sa optimizeze forumul sa ii dea un suflu nou :)

cotto:nu eram atent aveam mai multe de facut cand am postat nu am dat atentie la detalii,merci de corectare :D

stiti ce propun eu?
sa revenim la ce spuneam tot eu acum 2 luni aproape cand la un gratar Alin ne zicea sa platim cotizatie!

1. sa venim cu proiecte, sa le evaluam, sa scoatem devizul lor si sa facem lista de donatii pentru indeplinirea lor!
2. sa incetam sa ne certam, poate asa in varianta asta de urlete si injuraturi, am reusit sa aflat gandirea si adevaratul caracter al fiecaruia
3. sa nu mai va umflati in pene astia care ati ajuns moderatori si sa nu mai suferiti de sefie si nici sa nu urlati ca rveti in fata, ca uite, lafel ca voi faceau si alti baieti si mie sincer de vreo 3-4 imi pare rau ca au plecat sa-si faca club, ca nu l-au duis pana la capat si era nevoie de cunostintele lor aici, ca fata de afoni ca mine si ca voi, aia erau "profesori" in golfuri
paizisc
Moderator General

Postby cotto » 20 Nov 2011 18:23

paizisc wrote:
cotto wrote:Tu cu marius si paizisc formati un trio excelent! Foloseste functia edit!

hai nene, lasa textele de aprozarist, pune mana si fa-ti treaba de moderator,de cand nu ai mai corectat vreun topic?

De acum 3 ore. Te agiti degeaba, o sa iti pocneasca vreo vena pe la cap, scrii si urli fix degeaba, nu observi reactiile userilor ? Daca voi acolo o mana de oameni nu va intelegeti apoi eu aici in Iasi ce sa le zic la ai mei ? Nici ei nu inteleg nimic. Eu le comunic tot ce se intampla aici si ei ma intreaba la ce concluzie s-a ajuns. Ce sa le zic ? Ca tu si cu altii va "certati" ?
cotto
Moderator

Postby mentalleyes » 20 Nov 2011 19:00

ia si suna-l daca vrei confirmare,iti spum eu ca asa este si stiu si altii,hai sa lasam deoparte cotto ranchiuna asta,asa e cristi mai tare in gura dar nu e baiat rau,suntem romani si chiar daca este sau nu un interes in chestia asta noi comentam ca asa ne este firea,zi-le baietilor tai la iasi sa intre si ei pe net sa vada despre ce este vorba cine nu are de unde zi-le ca s-a rezolvat gata,ramanem cum suntem acum
0766949941
viewtopic.php?f=57&t=152
mentalleyes
Membru nivel 5

Postby zanga_style » 20 Nov 2011 19:10

urat, la intalnire zice ceva pici si acum se suceste, nici macar nu se deranjeaza sa scrie un msg referitor la decizia lui si de ce s-a sucit...
zanga_style
Membru nivel 3

Postby cotto » 20 Nov 2011 19:21

mentalleyes wrote:ia si suna-l daca vrei confirmare,iti spum eu ca asa este si stiu si altii,hai sa lasam deoparte cotto ranchiuna asta,asa e cristi mai tare in gura dar nu e baiat rau,suntem romani si chiar daca este sau nu un interes in chestia asta noi comentam ca asa ne este firea,zi-le baietilor tai la iasi sa intre si ei pe net sa vada despre ce este vorba cine nu are de unde zi-le ca s-a rezolvat gata,ramanem cum suntem acum

Eu nu am nimic cu nimeni, dar nu se va face nimic! Stiam ca asa va ramane de asta nici nu m-am complicat cu posturi si alte prostii. Bafta
cotto
Moderator

Postby zanga_style » 20 Nov 2011 19:28

vad ca nici Alin nu isi face simtita prezenta...ori nu are timp...o fi in tratative cu pici...cinestie...dar pe mine unu m-a lasat rece toata agitatia asta ca facem ca nu stiu ce si dupa se da lumea la fund...
zanga_style
Membru nivel 3

Postby Patthy VIP » 20 Nov 2011 19:50

Cotto fara suparare dar tu ca moderator ar trebui sa incerci sa calmezi spiritele, nu sa pui paie pe foc! Am vazut ca au fost mai multe situatii in care in loc sa faci curatenie pe un topic unde se certau cativa useri tu vorbeai pe ton autoritar si aprindeai cearta si mai tare... Sa nu crezi ca am ceva cu tine sau cu altcineva dar ar trebui sa invatati cum sa va purtati pe un forum, sa va respectati intre voi.... Va tot plangeti atata ca nu se face nimic concret dar in loc sa faceti ceva va "mancati" intre voi ...
A girl who ain't afraid to get a little engine grease under her fingernails.

Image

clean mk3 under construction
mk2 old school project
VIP Customs - modificari si reparatii din fibra de sticla & polish jante

id mess: patthy71
Patthy VIP
Moderator

Postby paizisc » 20 Nov 2011 19:59

Patthy VIP wrote:Cotto fara suparare dar tu ca moderator ar trebui sa incerci sa calmezi spiritele, nu sa pui paie pe foc! Am vazut ca au fost mai multe situatii in care in loc sa faci curatenie pe un topic unde se certau cativa useri tu vorbeai pe ton autoritar si aprindeai cearta si mai tare... Sa nu crezi ca am ceva cu tine sau cu altcineva dar ar trebui sa invatati cum sa va purtati pe un forum, sa va respectati intre voi.... Va tot plangeti atata ca nu se face nimic concret dar in loc sa faceti ceva va "mancati" intre voi ...

de asta te admir eu pe tine, ca stii sa pui punctul pe I

cam aceleasi lucruri le spun si eu, insa cu un alt vocabular
paizisc
Moderator General

Postby cotto » 20 Nov 2011 20:04

Patthy VIP wrote:Cotto fara suparare dar tu ca moderator ar trebui sa incerci sa calmezi spiritele, nu sa pui paie pe foc! Am vazut ca au fost mai multe situatii in care in loc sa faci curatenie pe un topic unde se certau cativa useri tu vorbeai pe ton autoritar si aprindeai cearta si mai tare... Sa nu crezi ca am ceva cu tine sau cu altcineva dar ar trebui sa invatati cum sa va purtati pe un forum, sa va respectati intre voi.... Va tot plangeti atata ca nu se face nimic concret dar in loc sa faceti ceva va "mancati" intre voi ...

Ai mai zis odata chestia asta pe inca un topic! Daca ar fi sa sterg topicurile si posturile inutile ramane forum cu 2 sau 3 topicuri active si curate, asta se vrea acum ? curatenie ? facem maine seara curatenie, asa de luni. O seara buna.
cotto
Moderator

Postby zanga_style » 20 Nov 2011 20:06

de aia alte cluburi au vechine de peste 6-7 ani si sunt legali si participa la toate evenimentele, sunt uniti domne e fratie, se ajuta unu pe altu la probleme si asa mai departe iar drept dovada sunt peste tot!si aici ma refer la cluburi in general.
Pace!

edit: Foloseste functia edit!
zanga_style
Membru nivel 3

Postby mentalleyes » 21 Nov 2011 00:34

fac apel la toti membrii,va rog frumos sa incetati in a va mai spune ofurile aici,repet este luata o decizie,nu vad rostul comentariilor offtopic,nu o sa existe o cotizatie,cel putin in viitorul apropiat,deci lasati ranchiuna deoparte,a fost o perioada in care nu se stia viitorul forumului,acum se stie deci vorbim aiurea,va multumesc de intelegere,o seara buna!
0766949941
viewtopic.php?f=57&t=152
mentalleyes
Membru nivel 5

PreviousNext

Return to * Donatii pentru intretinerea forumului *