Materiale proaste pe golf 6???

Ai Golf 6 sau Jetta / ai o problema / vrei un sfat / posteaza aici.

Re: Materiale proaste pe golf 6???

Postby samurai5561 » 18 Nov 2010 21:27

Påi ei mi-au spus ca timp de 2 ani sa nu umblu la masina...Doar daca e sa completez cu ulei daca este nevoie,sau 30.000 km.Din ce am citit pe alte forumuri toti sugereaza si am si intrebat acest lucru ,cå ce-l mai indicat e sa il fac la 30.000km sau 2 ani cumspun ei,deoarece ce este aici nu se compara cu romania,deci nu ar trebuii sa-mi fac probleme.Am facut 5000km pana acum si vreu sa iti spun ca aici nu ai cum sa omori masina,sa o fortezi,sau alte probleme.Drumurile sunt foarte libere,nu se fac excese de viteza aici,iar de poluare nici vorba sau praf.Aici poti sa-ti speli masina doar de cateva ori pe an...asa de curat este.Ti-am aratat catva din factorii care influenteaza bunul mers al masinii.Eu unul tot asa ma gandeam la 15.000 sa-i fac revizia,dar,cand o sa fiu pe aproape o sa-i fac un control sidaca consider ii fac,daca nu...merg incontinuare.
samurai5561
Membru Golf Club

Re: Materiale proaste pe golf 6???

Postby IMW » 18 Nov 2010 22:02

da... ai dreptate, poate d-asta se si face la noi la 15mii revizia obligatoriu... vezi si tu ... oricum ai tot timpul sa te gandesti:D
IMW

Previous

Return to Probleme / Discutii Golf VI (MK6) si Jetta