Idei imbunatatire/infrumusetare forum

Discutii off topic - sondaje ( vot ) - intrebari diverse ...

Moderator: cotto

Re: Idei imbunatatire/infrumusetare forum

Postby cody » 06 Sep 2012 00:44

VOB wrote:Ce mai trebuie ca sa fie pusa in aplicare noua tema?

Asta voiam si eu sa intreb ... Si daca mai e nevoie de ceva , eu sunt dispus sa ajut
O masina cu personalitate face cat o mie de masini de serie.

ID: codyrap95

MK3 Power
cody
Membru nivel 1

Postby cotto » 26 Nov 2012 08:25

De ce s-a modificat regulamentul forumului fara a se anunta toti moderatorii ?
Citeste -> REGULAMENT GOLF CLUB FORUM! <- Citeste
cotto
Moderator

Postby paizisc » 26 Nov 2012 10:53

cotto wrote:De ce s-a modificat regulamentul forumului fara a se anunta toti moderatorii ?

imi cer scuze, insa am avut super nervi ieri....70000 de anunturi de vanzari vechituri, dezmembrari s.a.m.d., fiacare care are ceva vechi prin casa, nu plateste comision la okazii.ro, vine si pune pe golf club, iar topicuri strict despre masini aproape 0!
cine cauta, stie ca gaseste la bazar, rasfoieste topicurile si rezolva ce-si doreste, nu cred ca ne dorim sa fim pagina de promovare a comerciantilor, ci forum, iar daca nu stopam multitudinea de postarid e vanzare, distrugem ce am creat pana acum!
paizisc
Moderator General

Postby paizisc » 26 Nov 2012 21:37

Ce propun este sa gasim o modalitate de a impaca si capra si varza, respectiv sa facem ceva cu anunturile de vanzari! fiecare, chit ca are sau nu legatura cu clubul, a gasit de cuviinta sa scoata la vanzare tot ce are vechi aici pe golf club, iar daca dam sa vedem la topicuri active, peste 80% sunt de acest gen, postate corect, sau nu, si nici macar 20% nu se refera la masinile noastre in sine!
Nimeni nu mai discuta de masini, totul se pierde printre anunturi de vanzare!
veniti si voi cu idei, eu am icneput sa inchid topicurile de vanzare, cine are ceva de postat, o face odata si cei interesati cauta la bazar si contacteaza vanzatorul pe email, sau la telefon!
Acu"......nu stiu care dintre moderatori, sau admin"ul imi datu dreptate, insa repet, trebuie rezolvata problema asta cumva!
paizisc
Moderator General

Previous

Return to Cafenea